سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کتری

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

کتری استیل و آلومینیوم

کتری استیل و آلومینیوم یکی از لوازم جانبی برای سماورهای صنعتی می باشد و همچنین برای این انواع بسیار ضروری نیز هست که ما در این متن به صحبت درباره انواع آن میپردازیم. این محصولات هم به صورت وارداتی میباشد و هم به صورت تولید داخلی که به انواع ایرانی آن کتری استیل ایرانی میگویند که دارای چند ظرفیت مختلف میباشد و همچنین به صورت استیل و آلومینیوم.

 کتری استیل و آلومینیوم

کتری استیل یونیک یک محصول وارداتی است و یک برند خارجی می باشد که بعضی از لوازم استیل خانگی دیگر را نیز دارد. ما در این متن سعی میکنیم از برندهای موجود در بازار نیز نام ببریم که این شیوه کاری ما می باشد به دلیل اینکه دوست داریم مشتری عزیمان با مقایسه برند ما با بقیه برندها مطمئن تر به خرید خود بپردازد. که کتری استیل کرکماز یکی دیگر از این برندها می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع کتری استیل | کتری شیردار و شیر دار و سماوری | کتری آلومینیوم و روحی با بهترین قیمت

کتری شیردار یکی از محصولات پر مصرف در این راستا می باشد و میتوان به جای سماور روگازی نیز از آن استفاده کرد و روی شعله گذاشت و قوری را روی آن قرار داد. همانطور که گفتیم این محصول دارای چند ظرفیت و حجم می باشد که کتری استیل 5 لیتری یکی از این مدل ها می باشد و یکی از این انواع است و یکی از دلیل های کیفیت در این کالای مصرفی ضخامت استیل آن می باشد که در مدل های با کیفیت ضخامت این محصولات بیشتر از انواع نامرغوب آن می باشد. و قیمت کتری سماوری را بر این حسب باید پایه گزاری کرد. و همچنین این محصولات از زیر مجموعه انواع سماور و وسایل مرتبط با چایی می باشد.

 کتری استیل و آلومینیوم

قیمت کتری استیل و انواع کتری استیل

بهترین مارک کتری شیردار را شاید بتوان یونیک یا کرکماز قرار داد و همچنین اینکه این محصول به صورت لعابی نیز می باشد بدین صورت که جنس بدنه از ورق آهن است و با لعاب کوره ای پوشانده شده است. ولی کتری شیردار یونیک از نوع استیل با ورق استنلس استیل 304 ضد زنگ میباشد که برای دیدن انواع این محصول به قسمت محصولات این بخش رفته و انواع آن را در آنجا همراه با عکس مشاهده نمایید. کتری استیل 10 لیتری یکی دیگر و بزرگترین نوع این عنوان دسته بندی ما می باشد. قیمت کتری استیل بسته به حجم و لیتر آن دارد. انواع کتری استیل به صورت ساده و شیر دار میباشد. 

خرید کتری استیل و بهترین مارک کتری استیل

کتری استیل 2 لیتری کوچکترین این کالاها می باشد و به دلیل کوچکی آن میتوان آنرا به صورت قوری نیز در روی سماورهای بزرگ استفاده کرد که معمولاً در هیئت ها نیز از آن به همین صورت استفاده میکنند. کتری استیل 4 لیتری دیگر مدل این کالا است و همچنین دیجی کالا نیز یکی از فروشندگان اینترنتی برای این محصول می باشد ولی به یاد داشته باشید که این برند اینترنتی دستی در تولید و یا واردات ندارد. کتری استیل 6 لیتری که به اسم مسجدی نیز معروف است و همچنین شرکت پلان نیز یکی از برندهای داخلی در این زمینه می باشد. خرید کتری استیل به صورت اینترنتی بسیار راحت و بدون هزینه میباشد. بهترین مارک کتری استیل مارک یونیک است. 

فروش کتری استیل و بهترین کتری استیل 

کتری آلومینیومی به صورت زرد رنگ و یا سفید می باشد که از 3 لیتری تا 12 لیتری میتوان این محصول مرتبط با سماور و چایی را تهیه کرد که ما انواع آنرا در این سایت با مشخصات بیشتر به نمایش گذاشته ایم. کتری آلومینیوم قیمت پایین تری نسبت به استیل دارد ولی از نظر کارایی در یک رتبه قرار دارند و همچنین مورد مصرف اصلی این مدل در هیئت ها و مساجد می باشد و همچنین در حسینی ها نیز پر مصرف است. که به کتری روحی نیز مشهور می باشد و ما از تولید کنندگان دو مدل استیل و آلومینیومی می باشیم. یکی از را های فروش کتری استیل در این سایت همچنین به صورت تلفنی نیز است. شما میتوانید بهترین کتری استیل را از ما بخواهید. 

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده بهترین مارک کتری استیل و آلومینیوم ارزان و نو و لوازم جانبی می باشد.

 

 

کتری استیل و آلومینیوم

نمایش همه
علاقه مندی ها ()