سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کف قابلمه آلومینیوم

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

کف قابلمه آلومینیوم

درست کردن برنج و خوب دم کشیدن برنج هنر یک آشپز می باشد که برنج را چگونه پخت کند تا به بهترین شکل ممکن از آب درآید. به جهت بخارپز شدن برنج و همچنین پختن ته دیگ از یک وسیله آلومینیومی تحت عنوان کف قابلمه آلومینیوم استفاده می شود این تجهیزات پخت صنعتی برای بهتر شدن کیفیت پخت مورد استفاده قرار میگیرند و مدل های خاص و مختلفی ندارند. کلیه تجهیزات پخت، آماده سازی و سرو غذا را می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری از فروشگاه های ما خریداری نمایید.

 کف قابلمه آلومینیوم

شرکت تجهیز پخت آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران با ارائه کلیه تجهیزات آشپزخانه های هتل، تالار، فست فود، کافی شاپ، رستوران با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت آماده همکاری با شما عزیزان در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کف قابلمه آلومینیوم | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع کف قابلمه آلومینیومی و استیل با بهترین قیمت

گاهی برخی تجهیزات در آشپزخانه های صنعتی به چشم نمی آیند اما می توانند کاربرد بسیار خوبی داشته باشند که کفی قابلمه آلومینیوم از این نمونه وسایل می باشد. داشتن این گونه تجهیزات ممکن است زیاد به چشم نیایند به دلیل کوچک بودن آنها اما می توانند تاثیر بسیار خوبی بر روی کیفیت غذا و جذب مشتری تاثیر گذار خواهد بود. در این قسمت شما را با این وسیله کاربردی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

کف قابلمه آلومینیوم

ته دیگ که یکی از غذاهای محبوب در بین مردم مخصوصا ایرانی ها است دارای انواع مختلفی از جمله ته دیگ نون، ته دیگ سیب زمینی، ته دیگ تخم مرغ، ته دیگ سبزیجات می باشد و پختن این ته دیگ ها در زیر قابلمه های برنج امکان پذیر است. به همین دلیل برای پخت ته دیگ از وسیله ای تحت عنوان کفی قابلمه آلومینیوم در قسمت تجهیزات پخت صنعتی استفاده می کنند که در زیر قابلمه قرار می گیرد و باعث پخت بهترین ته دیگ می شود. خرید کف قابلمه آلومینیوم در فروشگاه اینترنتی لیون ایران و فروشگاه آشپزیار به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است.

دم کردن و بخار پز کردن برنج برای هر آشپز بسیار مهم است و برای این منظور بهتر است تا از تجهیزات مناسبی استفاده شود. علاوه بر قابلمه ای که قرار است در آن برنج پخت شود باید از وسیله ای نیز استفاده شود که باعث می شود برنج ته نگیرد و به خوبی دم کشیده و بخار پز شود. بهترین کفی قابلمه آلومینیوم وسیله ایست که از ته گرفتن برنج جلوگیری کرده و بهترین ته دیگ را می تواند پخت کند و به شما ارائه دهد.

فروش انواع کفی قابلمه آلومینیوم و دیگر تجهیزات آلومینیومی در فروشگاه آشپزیار و فروشگاه اینترنتی لیون ایران قابل عرضه و ارائه می باشد که شما عزیزان می توانید این تجهیزات و ملزومات را به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه نمایید. شرکت تجهیز پخت آشپزیار و فروشگاه لیون ایران با فروش کفی قابلمه دست دوم و نو و کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های هتل، تالار، رستوران، فست فود، کافی شاپ، بیمارستان، پادگان و... در ارگان های دولتی و خصوصی سراسر کشور می باشد.

کف قابلمه آلومینیوم

نمایش همه
علاقه مندی ها ()