سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

گاری حمل دیگ

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

گاری حمل دیگ

تجهیزات حمل و نقل در آشپزخانه های صنعتی دارای تنوع بالایی هستند که یکی دیگر از این تجهیزات گاری حمل دیگ می باشد که نامش نمایانگر کاربرد آن است. این وسیله از جنس فلز ساخته شده تا در اثر جا به جایی دیگ های سنگین دچار اختلال نشود. در این قسمت به معرفی این وسیله ی حمل و نقل می پردازیم تا شما عزیزان با کاربرد آن بیشتر آشنا شوید.

 گاری حمل دیگ

شرکت تجهیز پخت آشپزیار با طراحی و تولید انواع گاری حمل دیگ و تجهیزات حمل و نقل در آشپزخانه های صنعتی هتل، تالار پذیرایی، فست فود، رستوران، کافی شاپ آماده تجهیز و راه اندازی این واحدهای صنفی در ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گاری حمل دیگ | فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع گاری حمل بار و غذا با بهترین قیمت

گاری حمل دیگ که نامش کار آن را نشان می دهد وسیله ای است برای جا به جایی انواع دیگ ها و کیسه های برنج که حمل و نقل آن به صورت دستی کار سختی می باشد به همین دلیل با پیشرفت علم و فناوری تولیدکنندگان به فکر راحت کردن جا به جایی وسایل در آشپزخانه های صنعتی افتادند و به این نتیجه رسیدند که این وسیله را تولید کنند که در ادامه به معرفی و جزئیات بیشتر این وسیله می پردازیم تا اگر قصد خرید این وسیله را دارید ابتدا اطلاعاتی را درباره ی آن داشته باشید.

گاری حمل دیگ

از گاری حمل دیگ در اکثر یا همه ی آشپزخانه های صنعتی مانند هتل، تالار، فست فود، پادگان، بیمارستان و... استفاده می کنند زیرا در این آشپزخانه ها تجهیزات حمل و نقل قطعا وسایل سنگینی مانند کیسه های برنج یا حبوبات و انواع قابلمه و دیگ وجود دارد که جا به جایی آنها مشکل است به همین دلیل از گاری حمل دیگ استفاده می کنند. خرید گاری حمل دیگ برای هر آشپزخانه صنعتی مفید است و کار کارکنان آشپزخانه را راحت تر کرده تا بتوانند انرژی خود را برای پختن بهترین غذا صرف کنند نه حمل و نقل.

بعد از پختن غذا گاهی نیاز است تا دیگ ها را جا به جا کنند و به دلیل پر بودن داخل دیگ ها از غذا امکان این کار یا وجود ندارد یا بسیار سخت است که برای این منظور از ترولی حمل غذا استفاده می کنند که این مسئله در هیئت های مذهبی نیز کاربردی اساسی دارد. فروش گاری حمل بار بسیار خوب بوده و مشتریان خود را دارد و برای راحتی در انجام کارها این وسایل را خریداری می کنند که به این وسیله چرخ دستی حمل دیگ رستورانی نیز گفته می شود.

بهرین گاری حمل دیگ یا ترولی حمل دیگ وسیله ایست که به راحتی دچار اختلال نشود زیرا قرار است وسایل سنگینی را جا به جا کند و اگر بخواهد دچار اختلال شود می تواند برای کارکنان آشپزخانه بسیار خطرناک باشد. به دلیل سنگینی بعضی از بسته بندی های مواد غذایی و به دلیل داغ بودن و سنگین بودن قابلمه ها که بعد از پخت بسیار داغ میباشد استفاده از این محصول بسیار کاربدی است. از چرخ دستی حمل بار در بیرون از آشپزخانه ها نیز استفاده می کنند زیرا وسیله ای است که می توان برای جا به جایی محصولات نیز مورد استفاده قرار گیرد. در اکثر رستوران ها و کبابی ها و تهیه غذاها برای جا به جایی دیگ های غذا از گاری حمل دیگ استفاده می کنند و کار با این وسیله بسیار راحت می باشد. لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید گاری حمل دیگ نو را از طریق فروشگاه اینترنتی لیون ایران و فروشگاه آشپزیار خریداری نمایید.

در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و آشپزخانه ها از گاری حمل برنج و حبوبات نیز استفاده می کنند زیرا کیسه های این موادغذایی و خشکبار سنگین بوده و یک نفر نمی تواند به راحتی آنها را جا به جا کند. همچنین شاید شما نگران چرخ های این وسیله باشید که ما به شما این اطمینان را می دهیم که با ارائه چرخ حمل دیگ خیال شما را از این بابت راحت می کنیم. قیمت گاری حمل دیگ را می توانید از کارشناسان و فروشندگان ما بخواهید. همجنین اگر قصد خرید گاری حمل دیگ دست دوم را دارید اگر نوع کارکرده آن از نظر ظاهری شکل تمیزی داشته باشد و همچنین چرخ های آن سالم باشد به نظر ما مشکلی در خرید نوع کارکرده ندارد البته می توانید با هزینه بیشتر گاری حمل دیگ ارزان قیمت را خریداری نمایید.

گاری حمل دیگ

نمایش همه
علاقه مندی ها ()