سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

گرمخانه شیشه ای ایستاده

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

گرمخانه شیشه ای ایستاده

گرمخانه شیشه ای ایستاده یکی دیگر از محصولات مورد نیاز از تجهیزات آبمیوه و بستنی میباشد البته در بسیاری از نان فانتزی ها که به پخت اواع پیراشکی مشغول میباشند نیز کاربرد دارد و مورد استفاده قرار میگیرد.

گرمخانه شیشه ای ایستاده

گرمخانه شیشه ای ویترینی یکی از محصولات پر فروش بخصوص در فصل سرما میباشد که برای گرم نگه داشتن و همچنین تازه نگه داشتن انواع پیراشکی و سمبوسه مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از مشخصات دیگر بعضی از انواع این دستگاه فن دار بودن آن است که گرما را به صورت یکنواخت در دستگاه پخش میکند. که یک مزیت به حساب می آید و برای کیفیت و ماندگاری بیشتر انواع مواد غذایی نیز بسیار مفید است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی تولید خرید و فروش انواع گرمخانه شیشه ای ایستاده و ویترینی | گرمخانه ویترینی ایستاده با بهترین قیمت

در این متن سعی میکنیم درباره نوع ساخت و انواع این محصول صحبت کنیم که شاید با این کار بتوانیم به دوستان و مشتریان عزیز کمک و یاری برسانیم و فروشگاه اینترنتی لیون ایران که زیر مجموعه و برند فروش اینترنتی این شرکت میباشد خود از تولید کنندگان اصلی در این راستا و تجهیزات گرم آبمیوه و بستنی فروشی میباشد که سعی کرده است با کیفیت ترین اجناس و مواد اولیه را در ساخت انواع این دستگاه ها استفاده کند. 

گرمخانه شیشه ای ایستاده

قیمت گرمخانه شیشه ای به اندازه و تعداد طبقات آن بستگی دارد که این محصول دارای سه مدل استاندارد میباشد. 5 طبقه که کوچکترین نوع آن میباشد، 8 طبقه که از انواع متوسط آن میباشد و 13 طبقه که بزرگترین نوع میباشد البته ما به صورت سفارشی نیز دستگاه مورد نطر را تولید میکنیم. ابعاد استاندارد آن 60 در 60 میباشد و ارتفاع بزرگترین نوع آن که 13 طبقه میباشد 200 سانت است. این دستگاه به دلیل اینکه معمولاً در بیرون مغازه ها برای شو بیشتر گذاشته میشود دارای 4 چرخ میباشد که دو چرخ آن از نوع ترمز دار میباشد و همچنین کار را برای حمل و نقل و جابه جایی دستگاه بسیار مناسب تر کرده است. و از زیر مجموعه های تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی میباشد.

ویترین گرمخانه دار شیشه ای از جنس بدنه استیل میباشد و نمای بیرونی آن از این فلز تهیه شده است و دارای 4 شیشه قدی که به دلیل نمایش بیشتر مواد غذایی درون آن به این صورت میباشد در نظر داشته باشید که این دستگاه بیشتر یک ویترین میباشد که کار گرم نگه داشتن و تازه نگه داشتن مواد غذایی داخل خود را به عهده گرفته است. شیشه های نام برده شده از جنس شیشه سکوریت میباشد که در برابر گرما داخل دستگاه و همچنین ضربه های ناگهانی مقاوم میباشد و این نیز یکی از مزیتهای نوع با کیفیت میباشد. داخل و اسکلت این دستگاه از جنس پروفیل و آهنی میباشد البته میتوان بسته به سفارش مشتری از جنس اسکلت پروفیل استیل نیز برای ساخت استفاده کرد.

 گرمخانه ویترینی ایستاده 8 طبه که در متن بالا ذکر کردیم مدل متوسط این دستگاه میباشد دارای یک فن در زیر دستگاه میباشد و البته به یاد داشته باشید که این محصولات عمدتاً برقی میباشند و با گرمایش المنتی کار میکنند. فن مورد نظر دارای کاربردی بودن این دستگاه میشود و گرما را از پایین تا بالای این دستگاه به صورت یکنواخت پخش میکند. دیس پلی ایستاده گرمخانه ویترینی نیز از اسامی دیگر این دستگاه میباشد.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده گرمخانه شیشه ای ایستاده و دیسپلی مرغ با بهترین کیفیت به صورت نو و ارزان میباشد که ما در این زمینه تخصص و تبحر داریم و همیشه سعی کردیم که از بهترین متریال و با کیفیت ترین مواد خام برای ساخت انواع این دستگاه ها استفاده کنیم و همچنین دستگاه گرمخانه شیشه ای ایستاده دست دوم را میتوانید اگر ظاهر زیبایی داشت و بعد از تست کردن آن خریداری نمایید.

گرمخانه شیشه ای ایستاده

نمایش همه
علاقه مندی ها ()