سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

گرمخانه پیراشکی و سمبوسه رومیزی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

گرمخانه پیراشکی و سمبوسه رومیزی

گرمخانه پیراشکی و سمبوسه رومیزی یکی از انواع دیگر گرمخانه ها در قست تجهیزات آبمیوه و بستنی میباشد که میخواهیم در باره انواع و سایزها و ظرفیتهای مربوط به آن در این متن صحبت کنیم. پیراشکی گرمکن که برای نگهداری پیراشکی مورد مصرف میباشد و منظور ما در این متن نوع رومیزی آن و ویترینی آن میباشد که با انرژی برق و گرمایش المنتی کار میکند.

گرمخانه پیراشکی و سمبوسه رومیزی

گرمکن پیراشکی دارای ظرفیت های متنوعی میباشد و همچنین از دو مدل استیل و ورق رنگی تولید و ساخته میشود که در اندازه های تک سینی، دو سینی، سه سینی میباشد و المنت آن در قسمت زیرین و زیر سینی های آن به صورت مخفیانه قرار گرفته است و دارای یک درجه برای تنظیم دمای داخل. گرمکن پیراشکی خارجی که شرکت ما از اولین وارد کنندگان در این زمینه میباشد و این محصول را با نام تجاری اسمارت (SMART) به بازار معرفی کرده است که از با کیفیت ترین از این محصولات میباشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جنس
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش اینترنتی انواع گرمخانه و گرمکن سمبوسه و پیراشکی رومیزی | دستگاه سمبوسه و پیراشکی با بهترین قیمت

قیمت دستگاه گرمکن پیراشکی  بسته به نوع و مدل آن متغیر میباشد و همچنین نوع و مدل خارجی آن به قیمت ارز نیز بسیار وابستگی دارد که تمامی این انواع داخل سایت موجود میباشد و ما سعی میکنیم قیمت ها را روزانه قیمت گذاری کنیم. گرمکن سمبوسه که همین محصول میباشد و با این نام نیز مشهور است و در اینجا باید گفت که این دستگاه فقط مختص پیراشکی نیست و یکی از مصارف اصلی آن سمبوسه نیز میباشد البته میتوان در آن انواع سیب زمینی، پیتزا و تمامی مواد غذایی را نیز گرم نگه داشت. 

 گرمخانه پیراشکی و سمبوسه رومیزی

گرمخانه شیشه ای که به دلیل نمای شیشه ای این دستگاه و زیر مجموعه تجهیزات گرم آبمیوه و بستنی فروشی به این نام نیز معروف میباشد و این مدل دارای یک درب رول تاب مانند میباشد که کار را برای کاربری که پشت دستگاه میباشد بسیار راحت تر کرده است. دستگاه گرمکن سمبوسه دارای رنگ های قرمز و زرد میباشد که این رنگ ها برای ساخت دستگاه های استاندارد زده میشود و در صورت خرید مشتری به صورت تعداد در هر رنگ مورد نظر ایشان میتوان به تولید آن پرداخت. سمبوسه گرمکن دسته دوم نیز یکی از تارگتها و اهداف بعضی از مشتریان برای خرید میباشد که به دلیل پیچیده نبودن این مدل میتوان در صورت داشتن ظاهری نسبت به خودش و تست آن برای خرید آن اقدام کرد.

گرمخانه پیراشکی به صورت المنتی کار میکند که برای نوع کوچک آن از المنت کوچکتر و برای انواع بزرگتر از المنت بزرگتر استفاده میشود و برخی از این محصولات به صورت فن دار نیز تولید میشود و یک محصول داخلی میباشد. به این محصول گرمکن غذا نیز میتوان گفت البته در اصل مدل این نام با نام عنوان دسته بندی و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی ما فرق میکند و به صورت ایستاده و استیل میباشد که برای کارخانه ها و اداره جات و مدارس پر مصرف تر میباشد. قیمت گرمکن فست فود نیز مانند تمام اجناس یاد شده که به صورت کلی نامبرده میشوند نیز بستگی به سایز و اندازه آن دارد که در قسمت فست فود درباره آن به اندازه توان صحبت کردیم.

دستگاه سمبوسه و دستگاه سمبوسه پیچ نیز از مدل مربوطه و مورد نظر ما متفاوت میباشند که کارایی مربوط به خود را دارند. ولی دستگاه گرم نگهدارنده سمبوسه به محصول ما مرتبط میباشد و یک چیز دیگر که درباره این عنوان شایان به ذکر است سینی هایی است که روی دستگاه قرار میگیرند و از جنس استیل میباشد و عمیق میباشند که به نام سینی ساندویچی همگان آن را میشناسند. از شهرهایی که در فروش این دستگاه پیشو هستند میتوان در تهران، در اصفهان و در شیراز را نام برد که شهر صنعتی اصفهان نیز فروش بالایی در این زمینه را دارا میباشند و این مدل برای کافی شاپ و ساندویچ ی ها نیز کاربرد دارد.

شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده و وارد کننده گرمخانه پیراشکی و سمبوسه با بهترین مارک به صورت نو و ارزان میباشد که ما در این زمینه پیشرو میباشیم و از دلایل آن تخصص و تبحر ما میباشد و حتما گرمخانه شیشه ای دست دوم را قبل از خرید تست کرده و اگر دارای ظاهر نسبی و مناسبی میباشد برای خرید آن مشکلی وجود ندارد و اقدام نمایید. و مدل خارجی این محصول به نام گرمخانه شیشه ای رومیزی خارجی معروف و به نام میباشد.

 

گرمخانه پیراشکی و سمبوسه رومیزی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()