سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

یخچال فالوده

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

 یخچال فالوده

یخچال فالوده یکی دیگر از محصولات خنک کننده که از زیر مجموعه های تجهیزات سرد میباشد و ما میخواهیم در قسمت خود این دستگاه درباره آن صحبت های لازم را انجام دهیم. و به انواع یخچال فالوده شیرازی بپردازیم که دوست داریم برای خواننده های این متن مفید واقع شود.

 یخچال فالوده

یخچال فالوده ساز برعکس نام خود یک فریزر میباشد و دمای آن منفی صفر درجه است ولی همگان به نام یخچال این محصول را میشناسند و دارای انواع مختلف به صورت تک مخزنه و دومخزنه میباشد که میتوان برای هر نوع نیز حالت میز کاری یا ساده قایل شد. یخچال مخصوص فالوده دارای یک مخزن تقریباً عمیق میباشد که رشته های مورد استفاده را درون آن میریزند و به صورتی میشود که ما همگی آنرا میل میکنیم.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یخچال فالوده | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه و یخچال و فریزر فالوده ساز و فالوده شیرازی | صنعتی با بهترین قیمت

قیمت یخچال فالوده ساز بستگی به تعداد مخزن آن دارد وهمچنین یکی از عوامل مهم در این رایطه نیز قدرت موتور که به کمپرسور نیز مشهور است میباشد و همچنین نوع بدنه آن که از جنس استیل است یا از بدنه رنگی تولید شده است. و همچنین ما در اپلیکیشن  دیوار نیز این اجناس و محصول را به نام یخچال فالوده دیوار به عرضه و نمایش گذاشته ایم که به دلیل دسترسی و تبلیغ آسان آن میباشد.

 یخچال فالوده

یخچال فالوده زنی نیز یکی از نام های دیگر این محصول میباشد که به این نام نیز بسیاری آن را میشناسند که برای هر بستنی فروشی مخصوصا سنتی آن این دستگاه واجب میباشد. یخچال فالوده دست دوم به دلیل داشتن کمرسور و قطعات حساسی که دارد برای خرید از ریسک برخوردار میباشد و همچنین به دلیل تخصصی بودن این محصول و تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی حتما مشورت های لازم را از متخصصین ما دریافت کنید.

فریزر فالوده که نام اصلی این محصول است البته نام عرفی آن نمیباشد و یکی از مشخصات دیگر آن چرخدار بودن آن است که دارای 4 چرخ میباشد که کار را برای جابه جایی و حرکت دادن آن بسیار راحت کرده است. یکی از انواع کوچک آن دستگاه فالوده ساز خانگی میباشد که این مدل دارای موتور و کمپرسور نیست و باید در زمان معلوم شده آن را داخل فریزر قرار دهید و بعد از مدتی یک فالوده خوشمزه نوش جان فرمایید. که منظور و صحبت اصلی ما در این متن دستگاه فالوده ساز صنعتی میباشد و تقریبا تمامی عنوان های ما در این مقاله از زیر مجموع های نام ذکر شده است.

دستگاه فالوده شیرازی به دلیل اینکه همگان این مدل از فالوده را به نام شیرازی میشناسند که دارای رشته های نازک میباشد به دلیل اینکه ما نوع دیگری نیز از این دسر خوشمزه به نام کرمانی نیز داریم که بسیار ریز و تکه تکه میباشد. و نوعی از این دستگاه وجود دارد که به نام دستگاه فالوده ساز دستی میباشد و در قدیم بسیار پر مصرف بوده است به دلیل نبودن برق در این دوره زمانی. دستگاه تولید رشته فالوده کاربردی جداگانه نسبت به عنوان اصلی ما دارد و این محصول نیز برای بستنی فروشی ها یک محصول کاربردی میباشد و فقط به تولید رشته کارایی دارد و این مدل نیز دارای انواع مختلفی میباشد. قیمت دستگاه فالوده سازی همانطور که گفته شد به اندازه آن بستگی دارد و به دلیل اینکه ما از تولید کنندگان اصلی در این راستا میباشیم سعی کرده ایم تا بهترین قیمت و بهترین کیفیت را به مشتری ارائه دهیم و همینطور همیشه سعی کرده ایم که از بهترین متریال موجود در بازار در ساخت انواع این محصولات استفاده کنیم. شرکت تجهیز پخت آشپزیار تولید کننده بهترین مارک یخچال فالوده ارزان و نو و تجهیزات آبمیوه و بستنی فروشی در ایران میباشد.

یخچال فالوده

نمایش همه
علاقه مندی ها ()