سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

سبزی خردکن صنعتی بشقابی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >> >>

سبزی خردکن صنعتی بشقابی

سبزی خردکن صنعتی بشقابی محصولی است که بسیار مناسب و پرمصرف برای سبزی فروشیها میباشد. یکی از مزیتهای این سبزی خرد کن را میتوان به نوع برش آن مربوط دانست بدین صورت که به صورت چاقویی از بالا به پایین کار خورد کردن را انجام میدهد. و همچنین به همین دلیل سبزی دیگر آب نمی اندازد و کیفیت بهتری نسبت به انواع سطلی دارد. صفحه ای که سبزی های خرد شده داخل آن میریزد از جنس استیل میباشد که به دلیل بهداشتی بودن باید از این جنس تهیه شود. و به صورتی دور بشقاب را گرفته است که هیچ سبزی از داخل آن به بیرون نمیریزد. و این یکی از مزیتهای این محصول میباشد ولی انواع خارجی این محصول دارای همچین سینی نمیباشند. 

این محصول در سایز های اصلی دهنه 60 سانتی و دهنه 70 سانتی موجود است که در صورت سفارش مشتری میتوان تا دهنه 90 سانت نیز آن را تولید کرد. کاسه این سبزی خردکن صنعتی آلومینیوم میباشد و بدنه آن نیز از جنس استنلس استیل ساخته شده است. این محصول بسیار مناسب و با کیفیت تر از انواع محصولات سطلی کار میکند و سبزی را بهتر و تمیز تر خرد میکند و بیشتر کسانی که کارشان خرد کردن سبزی میباشد این دستگاه را به انواع سطلی ترجیح میدهند. و به دلیل اینکه سبزی خرد کن بشقابی صنعتی دارای تیغه در دسترس تری نسبت به انواع سطلی میباشد دارای یک میکرو سوییچ میباشد که در هنگام باز شدن درب آن دستگاه به صورت خودکار قطع میشود. و این دستگاهها دارای یک تیغه اضافی و زاپاس در دستگاه میباشند. و دارای 4 چرخ در زیر خود که کار را برای جابه جا کردن این دستگاه بسیار راحت تر کرده است. 

دارای 4 چرخ برای جابه جایی راحتتر میباشد و همچنین موتور و قدرت آن نیز بستگی به دهنه کاسه آن میباشد و هرچه دهنه بزرگتر باشد قدرت موتور نیز بیشتر است. و این محصول عمدتا تولید ایران میباشد ولی نوع رومیزی آن از محصولات وارداتی و خارجی است. به طور مثال موتور و دینام دستگاه سبزی خردکن بشقابی صنعتی دهنه 60 سانت موتور 1/5 اسب میباشد. و حتما به این نکته توجه داشته باشید که بعضی از انواع موتور بی کیفیت دارای سیم پیچی آلومینیومی میباشند ولی کارها و تولیدات شرکت تجهیز پخت آشپزیار همگی از موتورهای سیم پیچی مسی میباشد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()