سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

چرخ گوشت صنعتی رومیزی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >> >>

چرخ گوشت صنعتی رومیزی

چرخ گوشت صنعتی رومیزی یکی از انواع این محصول میباشد و مناسب برای قصابی ها میباشد. و در سایزهای 12 و 22 و 32 میباشد و سایز 12 و 22 آن برای مصارف خانگی نیز بسیار مناسب است و از معروفترین برندهای خارجی این محصول اومگا و مینروا میباشد. و معروفترین برند ایرانی این محصول الکتروکار میباشد. این محصول دارای تنوع زیادی میباشد و هم به صورت وارداتی و هم به صورت ایرانی در بازار موجود است. و یکی از مدلهای این محصول که با نام چرخ گوشت رومیزی تخم مرغی نیز معروف میباشد حالتی مانند تخم مرغ دارد و میتوان گفت هم از کیفیت خوبی برخوردار میباشد و هم دارای زیبایی نسبی خوبی نیز است. این محصول در ابتدا از کشور ترکیه وارد بازار شد و امروزه هم از کشور چین و هم از کشور ایتالیا نیز وارد میشود.

چرخ گوشت صنعتی رومیزی همانطور که گفته شد گیربکسی است و بدنه آن از جنس استیل میباشد و دارای رودگی استیل و یا رودگی فولادی است. یکی از مزیتهای این محصول کوچک بودن و پرقدرت بودن این محصول میباشد که بسیار مناسب برای قصابیها و جاهای کوچک میباشد. جنس بدنه مدل چرخ گوشت تخم مرغی از آلومینیوم میباشد که به صورت پرداخت شده درآمده است و رنگی شبیه به استیل مات دارد. بهترین برند در این محصول اومگا میباشد که اصل این دستگاه از محصولات وارداتی کشور چین میباشد. ولی با همین برند تولید داخلی نیز دارد که به چرخ گوشت امگا ایرانی در بازار معروف است. یکی از انواع این محصول به صورت رنگی و قرمز میباشد که شاید بتوان گفت تمام قصابیهای قدیمی از نمره 22 این مدل در حال استفاده میباشند.

بسیاری از چرخ گوشت های خانگی به دلیل نداشتن کیفیت خوب و بهره وری مناسب دارای ضعف هستند و به همین دلیل نمره 12 این محصول که میتوان از آن به عنوان یک محصول نیمه صنعتی نام برد برای مصارف خانگی بسیار مناسب میباشد. و این نمره از محصولات خارجی و وارداتی میباشد. که یکی از این برندها سی جی تی میباشد. و محصولی از کشور ایتالیا است. به یاد داشته باشید که این محصولات عمدتا برای کشور ایران و ایتالیا و چین و ترکیه میباشد که در بازار موجود است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()