سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

کباب گیر دستی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >> >>

کباب گیر دستی

کباب گیر دستی که از آن به اسمهای کباب زن و کباب سیخ گیر نیز نام برده میشود. مدل دستی این محصول بیشتر مصرف خانگی دارد. البته یک نوع از آن است که بزرگتر میباشد و این مدل مصارف صنعتی نیز دارد که بسیاری از رستورانها و کبابیها نیز از آن استفاده میکنند. این مدل کباب گیر یک خوبی و مزیت دیگری که دارد این است که شما حتی میتوانید با آن کباب یک متری نیز درست کنید که فقط یا با این نوع از کبابزن میتوانید این اندازه از کباب را درست کنید و یا باید این کار را با دست انجام دهید. بعضی از انواع این محصولات دارای بدنه پلاستیکی میباشد و بعضی از انواع دیگر آنها دارای بدنه چدنی و فلزی هستند. و به دلیل اینکه کباب یکی از غذاهای سنتی و پرطرفدار میباشد خیلی از شرکتها به تولید انواع کبابگیر دستی پرداخته اند که معروفترین این برندها محک میباشد.

این محصول دارای دو مدل است یکی برقی و دیگری ساده میباشد که نوع برقی آن به دلیل گرم شدن قالب و به دلیل چسبیدن بهتر گوشت به سیخ طراحی شده است. کباب گیر دارای انواع صنعتی نیز میباشد که خود این مدل نیز دارای انواع گوناگون به خود میباشد. کباب سیخ کن دستی محصولی است که امروزه دارای طرفداران زیادی در بین خانه داران میباشد. و همچنین بسیار مناسب برای پیک نیکها و سفرهای تفریحی میباشد. چرا که بسیاری از افراد توانایی سیخ کردن کباب را ندارند و این دستگاه به آنها کمک میکند که بتوانند کبابی خوشمزه و سالم درست کنند و ما به شما برای سفر و پیکنیک های خود انواع کباب زن دستی را پیشنهاد میدهیم.

این محصول خانگی فقط مناسب برای کباب کوبیده میباشد و باید داخل آن یک سیخ کباب 2 سانتی قرار داد تا بتوانید یک غذای بسیار خوشمزه ایرانی با آن درست کنید. به یاد داشته باشید در انواع صنعتی این محصول باید حتما از سیخ استیل بگیر استفاده شود. ولی در انواع دستی احتیاجی به سیخ استیل بگیر نمیباشد و شما میتوانید با هر نوع و جنس سیخی با کباب سیخکن دستی کار کنید. یکی از برندهای دیگر این محصول به نام آیدیش میباشد. و همچنین این محصولات همگی از محصولات داخلی و تولیدات داخلی میباشد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()