سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

یخچال ایستاده سوپری صنعتی

10 / 10
از 1 کاربر
>> >> >>

یخچال ایستاده سوپری صنعتی

شاید یکی از مهم ترین دستاوردهای صنعت برودتی در تجهیزات برودتی انواع یخچال باشد و یکی از تجهیزات و دستگاه های مهم و کاربردی در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، ساندویچی ها، مرغ فروشی ها، پروتئینی ها، فست فودها و دیگر آشپزخانه های صنعتی یخچال ایستاده سوپری صنعتی می باشد. این یخچال ها دارای عرض کمتری نسبت به یخچال های کبابی است ولی ابعاد و ظرفیت های آن با یخچال کبابی یکسان است و دارای چهار سایز ( 1 متری، 120 سانت، 150 سانت، 2 متری ) می باشد.

یخچال ایستاده سوپری صنعتی

فروشگاه اینترنتی لیون ایران و شرکت تجهیز پخت آشپزیار با تولید و طراحی دستگاه ها برودتی مانند یخچال صنعتی و کلیه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی آماده همکاری با کلیه آشپزخانه های صنعتی دولتی و خصوصی در سراسر ایران عزیز می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یخچال ایستاده سوپری و سوپر مارکت صنعتی | خرید اینترنتی انواع یخچال ساندویچی و رستورانی و مغازه و فست فودی با بهترین قیمت

یخچال ایستاده سوپری صنعتی که نامش نمایانگر فعالیت این دستگاه است که در سوپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. خرید یخچال مغازه می تواند بسیار ساده باشد در صورتی که شما علم و دانش لازم و کافی را در این باره داشته باشید. فروش یخچال سوپرمارکت دست دوم توسط فروشگاه اینترنتی لیون ایران و شرکت تجهیز پخت آشپزیار انجام می گیرد. یخچال سوپرمارکت ها دستگاهایی لازم برای یک فروشگاه است که بسیاری از مواد غذایی را در آن می توان نگهداری نمود. مواد فاسد شدنی مستلزم دستگاهی برای خنک نگه داشتن این مواد هستند.

یخچال ایستاده سوپری صنعتی

یخچال سوپری و یخچال صنعتی که دارای ابعاد مختلفی است از مواد استیل ضد زنگ و شیشه های سکوریت ساخته شده است. یخچال سوپری دست دوم نیز از انواع این یخچال هاست که برای نگهداری مواد غذایی از آنها استفاده می شود. قیمت یخچال سوپرمارکت الکترواستیل را می توانید از فروشگاه اینترنتی ما و شرکت تجهیز پخت آشپزیار مطلع شوید. این محصولات برودتی دارای ضمانت نامه از فروشگاه می باشند. قیمت یخچال سوپر مارکت دست دوم نیز نسبت به یخچال نو بسیار کمتر خواهد بود اما مزایایی که یخچال سوپرمارکت نو دارد را ندارد و استفاده ی آن را کسی برده که در ابتدا آن را خریداری کرده است. این نوع با عنوان قیمت یخچال ایستاده مغازه نیز مورد استفاده قرار می گیرد که همان شرایطی را دارد که توضیح دادیم. اما لیست قیمت یخچال سوپری را می توانید با یک تماس ساده با فروشندگان مشاوران فروش و مدیران فروش ما از آخرین قیمت و تغییرات آن با خبر شوید. قیمت انواع یخچال سوپری مانند انواع آن دارای تنوع خاصی می باشد که همگی این محصولات توسط فروشگاه ما قابل عرضه ، تولید و ارائه می باشد. لیست قیمت یخچال سوپری ممکن است به دلیل نوسانات نرخ ارز دچار تغییراتی باشد به همین دلیل نمی توان بر روی این محصولات که از استیل ساخته می شوند قیمت خاصی را قرار داد زیرا استیل قیمت لحظه ای دارد و تولید کنندگانی که با استیل سر و کار دارند قیمت دقیق و ثابتی را نمیتوانند اعلام کنند تا ما در سایت قرار دهیم.

یخچال ایستاده سوپری صنعتی

همانطور که گفتیم این کالا  انواع مختلفی دارد و ابعاد یخچال سوپری را اگر بخواهیم یک به یک نام ببریم می توانیم به یخچال های یک متری، 120 سانتی متری، 150 سانتی متری، 190 سانتی متری که به 2 متری هم معروف است اشاره کنیم که همگی این محصولات تجهیزات برودتی توسط فروشگاه ما قابل عرضه و ارائه می باشد که شما عزیزان می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری نیز آن را خریداری نمایید. در بسیاری از فروشگاه های پروتئینی از یخچال مرغ فروشی ایستاده استفاده می کنند و گوشت ها و مرغ ها را در آن نگهداری می نمایند از این وسیله در بسیاری از فروشگاه های کوچک و بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای استفاده می شود. به این دستگاه های برودتی و سرمایشی و خنک کننده یخچال ویترینی مرغ فروشی هم می گویند که تنها با نام دیگری عرضه می شود ولی در اصل یک کار را انجام می دهد. این دستگاه ها هم در ابعاد مختلف عرضه می شود و هم به دارای دو نوع خوابیده و ایستاده است که به مدل افقی آن یخچال خوابیده مرغ فروشی می گویند.

قیمت انواع یخچال برای مرغ فروشی نیز متغیر است ولی می توان از حدود 800 هزار تومان تا چند میلیون تومان این یخچال ها را تهیه کرد. قیمت یخچال مرغ و ماهی را می توانید به صورت روزانه از مشاوران فروش و مدیران فروش ما بخواهید برای این کار می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته و قیمت روز محصولات و اجناس تجهیزات آشپزخانه صنعتی را از ما بخواهید. در بسیاری از فروشگاه های پروتئینی مانند فروشگاه های ماهی فروشی در سرچشمه تهران از یخچال ماهی فروشی استفاده می شود. این یخچال ها دارای انواع و شکل های مختلفی هستند که مناسب برای نگهداری ماهی نیز می باشد.

یخچال ایستاده سوپری صنعتی

اگر بخواهیم از مارک ها و برندهای مختلف صحبت کنیم می توانیم به یخچال مرغ الکترواستیل اشاره کنیم که تولید داخل و محصول ایرانی می باشد. در مغازه های ساندویچی از یخچال ساندویچی برای نگهداری انواع نوشیدنی، سس، سالاد و کلیه مواد غذایی استفاده می شود. بسیاری از ساندویچی ها هستند که می خواهد فروشگاه های خود را تغییر دهند که یخچال ساندویچی دست دوم نیز می فروشند می توانید با صحبت با این افراد محصولاتشان را که به فروش گذاشته اند را خریداری نمایید اما در هنگام خرید نهایت دقت را به خرج دهید تا محصولی سالم را برای تجهیزات آماده سازی فست فود خریداری نمایید. یخچال مخصوص ساندویچی که در این فروشگاه ها و فلافلی ها استفاده می شود برای نگهداری انواع مواد غذایی است که دارای ابعاد و مدل های مختلفی هم هستند. از یخچال فلافلی برای نگهداری مواد فلافل، سالاد، نوشیدنی، سس و... استفاده می شود به دلیل کم بودن تنوع مواد این نوع یخچال بسیار مناسب برای استفاده در این فروشگاه ها می باشد. اگر بخواهیم از قیمت صحبت کنیم قیمت یخچال فست فودی متغیر و متنوع است و این تنوع در قیمت به خاطر ثابت نبودن نرخ ارز و بازار ملتهب می باشد که برای دریافت آخرین جزئیات با فروشندگان فروشگاه ما تماس بگیرید.

قیمت یخچال رستورانی از1میلیون تومان شروع شده و تا 10 میلیون تومان نیز می رود که مشتری بنا به نیاز و جایی که دارد یکی از آنها را انتخاب می کند. قیمت یخچال ایستاده فست فود نیز به همین روال و به همین ترتیب است و دارای انواع و سایز ها و ظرفیت های مختلفی نیز می باشد. این تجهیزات برودتی و خنک کننده می توانند جلوی ضررهای جانی و مالی را بگیرند و وجودشان در یک آشپزخانه ی صنعتی بسیار مهم می باشد. در کافی شاپ ها نیز از یخچال و سیستم های خنک کننده نیز استفاده می شود تا بتوان مواد غذایی و خوراکی را خنک نگه داشت قیمت یخچال کافی شاپ را می توانید از مشاوران خرید و مدیران فروش ما بخواهید.

در نتیجه می توانیم به این موضوع مجددا اشاره کنیم که وجود یک سیستم خنک کننده مانند یخچال و فریزر در هر آشپزخانه چه صنعتی و چه خانگی مهم و واجب است. به عنوان مثال در یک رستوران باید از یک یا چند یخچال ایستاده رستورانی استفاده شود تا بتوان مواد غذایی مانند گوشت و مرغ و سبزی جات را در آن نگهداری کرد تا از خراب شدن آنها جلوگیری شود علاوه بر این واحدهای صنفی در فروشگاه هایی که در قدیم به آنها بقالی می گفتند از یخچال بقالی استفاده می شود. یخچال سوپرمارکت که دارای انواع مختلفی هستند می توانید با خرید یخچال صنعتی یک خرید موفق را برای آشپزخانه ی خود داشته باشید. قیمت یخچال صنعتی و یخچال صنعتی دست دوم نیز در فروشگاه لیون ایران قابل ارائه است. فروشگاه لیون ایران و شرکت تجهیز پخت آشپزیار آماده همکاری با کلیه ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر ایران عزیز می باشد.                                             

و همچنین این شرکت تولید کننده تجهیزات سرد آبمیوه و بستنی فروشی و یخچال ایستاده سوپری صنعتی، یخچال مرغ فروشی، یخچال فست فود و فلافلی میباشد که این انواع را نسبت به درخواست مشتری طراحی کرده  تولید میکند و به صورت سفارشی و دست دوم نیز سفارش گرفته میشود.

یخچال ایستاده سوپری صنعتی

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()